Ida von Schulzenheim oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IDA VON SCHULZENHEIM (1859-1940), häst på bete, olja på pannå, monogramsignerad, ca 22x32 cm

Smärre slitage

542014

2018-05-12