Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
IVAR AROSENIUS (1878-1909): eldskärm, stadsmotiv, osignerad, ca 97,5x62,2cm
Skador: Färgbortfall
542016
2018-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här