Ivar Arosenius eldskärm

Ivar Arosenius eldskärm
Ivar Arosenius eldskärm
Ivar Arosenius eldskärm
Ivar Arosenius eldskärm
Ivar Arosenius eldskärm
Ivar Arosenius eldskärm
Ivar Arosenius eldskärm
Ivar Arosenius eldskärm
Ivar Arosenius eldskärm
Ivar Arosenius eldskärm

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IVAR AROSENIUS (1878-1909): eldskärm, stadsmotiv, osignerad, ca 97,5x62,2cm
Skador: Färgbortfall

542016

2018-05-10