Matthållare
2018-05-10
542042
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTHÅLLARE för trappa, 33 dlr fördelat på 22 hörnhållare samt 11 stänger, 1900-talets första hälft, mässing, stängernas längder ca 71-107 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage