Matthållare

Matthållare
Matthållare
Matthållare
Matthållare
Matthållare
Matthållare
Matthållare
Matthållare

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTHÅLLARE för trappa, 33 dlr fördelat på 22 hörnhållare samt 11 stänger, 1900-talets första hälft, mässing, stängernas längder ca 71-107 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

542042

2018-05-10