Örhängen och hänge silver och emalj Daisy
2018-05-13
542047
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÖRHÄNGEN/CLIPS, 1 par, HÄNGE, "Daisy", förgyllt sterlingsilver och emalj, clips stämplade Georg Jensen, total vikt 18,8 g