Albert Johansson litografi

Albert Johansson litografi
Albert Johansson litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998), komposition, signerad Albert Johansson, EA, litografi, bildyta ca 64,5 x 88 cm

542061

2018-05-10