Träarbete Kina

Träarbete Kina
Träarbete Kina
Träarbete Kina
Träarbete Kina
Träarbete Kina
Träarbete Kina
Träarbete Kina
Träarbete Kina
Träarbete Kina
Träarbete Kina
Träarbete Kina
Träarbete Kina

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, trä, lackarbete, Kina, i form av drakbåt, på hjul, längd ca 70 cm

Slitage, skador samt färgbortfall. Delar fattas.

542076

2018-05-10