Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
NILS SÖDERBERG (1903-1970): Abstrakt landskap, signerad Nils Söderberg, olja på pannå, ca 33xz41 cm
Zustandsbeschreibung
542096
2018-05-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner