Nils Söderberg oljemålning

Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning
Nils Söderberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

NILS SÖDERBERG (1903-1970): Abstrakt landskap, signerad Nils Söderberg, olja på pannå, ca 33xz41 cm

Zustandsbeschreibung

542096

2018-05-11