Toko Shinoda litografi

Toko Shinoda litografi
Toko Shinoda litografi

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TOKO SHINODA (Japan, född 1913): "Chrysali"", signerad och numrerad Toko Shinoda 22/35, litografi, bladmått ca 63x45 cm

542098

2018-05-10