Punchkoppar och ljusstake silver
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUSSTAKE, PUNSCHKOPPAR, 6 st., silver, punschkoppar stämplade Stockholm 1964, med invändig förgyllning, hamrad dekor, uppsvängd hänkel, höjd ca 5,5 cm, ljusstake stämplad Birmingham 1923, höjd ca 19 cm, total vikt 482 g
542102
2018-05-10