Punchkoppar och ljusstake silver

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKE, PUNSCHKOPPAR, 6 st., silver, punschkoppar stämplade Stockholm 1964, med invändig förgyllning, hamrad dekor, uppsvängd hänkel, höjd ca 5,5 cm, ljusstake stämplad Birmingham 1923, höjd ca 19 cm, total vikt 482 g

542102

2018-05-10