Nk stolar
2018-05-10
542109
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDISKA KOMPANIET, stolar, 6 st, 1900-talets första hälft, skyltmärkta, klädd rygg och sitts, sitthöjd ca 46 cm
Sliten klädsel, slitage