Flaska samt burk glas

Flaska samt burk glas
Flaska samt burk glas
Flaska samt burk glas
Flaska samt burk glas
Flaska samt burk glas
Flaska samt burk glas
Flaska samt burk glas
Flaska samt burk glas

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FLASKA, BURK, 2 dlr., grön glasmassa, omkring år 1800, cylinderformade, höjd ca 12-37 cm

Slitage, repor

542116

2018-05-10