Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PELLE ÅBERG (1909-1964): Flicka med uppsatt hår, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 41x33 cm
542118
2018-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här