Pelle Åberg Flicka

Pelle Åberg Flicka
Pelle Åberg Flicka
Pelle Åberg Flicka
Pelle Åberg Flicka

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PELLE ÅBERG (1909-1964): Flicka med uppsatt hår, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 41x33 cm

542118

2018-05-12