Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIRI RATHSMAN (1895-1974): "Avståndsförhållanden´´, signerad och daterad Rathsman 1966, olja på duk, 65x46 cm
Skador/ färgbortfall
542121
2018-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här