Bruno Mathsson fåtöjer med pall

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Ingrid", fåtöljer ett par med fotpall, DUX, stomme i bok, klädsel i skinn, brännmärkningar, sitthöjd ca 36 cm

Slitage, repor, märken

542135

2018-05-10