Byrå Louis XVI stil
2018-05-10
542155
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, Louis XVI stil, 1900-talets första hälft, fanerad med bl.a. mahogny, 3 lådor, beslag i mässing, skiva i sten, höjd ca 85, 100x50 cm, nyckel finns
Ytskador, slitage