Tillbaka till katalog
Longines armbandsur
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
LONGINES, damarmbandsur, Bic, 1990-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. L3-122 3, serienr. 28547696, integrerad originallänk, viklås, diameter 28 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
542164
Datum:
2018-05-10