Toilettegarnityr

Toilettegarnityr
Toilettegarnityr
Toilettegarnityr
Toilettegarnityr
Toilettegarnityr
Toilettegarnityr
Toilettegarnityr
Toilettegarnityr
Toilettegarnityr
Toilettegarnityr

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOILETTEGARNITYR, 7 dlr., glas samt silver, 1900-talets början, vissa stämplade C.G. Hallberg, Stockholm, bestående av: flakonger, askar, borstar, längd ca 7-25 cm

Slitage, borsten släppt från fästet, nagg

542181

2018-05-11