Dietman von Schantz Thelander grafikmapp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK DIETMAN, PHILIP VON SCHANTZ, P G THELANDER, grafikmapp Fröken Julie, innehållande 3 litografier signerade av respektive konstnär och numrerade 63/105, ca 86 x 61 cm

542191

2018-05-10