Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ERIK DIETMAN, PHILIP VON SCHANTZ, P G THELANDER, grafikmapp Fröken Julie, innehållande 3 litografier signerade av respektive konstnär och numrerade 63/105, ca 86 x 61 cm
542191
2018-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här