Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, s.k. Göteborgsstolar, 1900-talets andra häflt, betsat lövträ, sitthöjd 50, höjd 87 cm

Slitage

542205

2018-05-10