Silver 12 dlr

Silver 12 dlr
Silver 12 dlr
Silver 12 dlr
Silver 12 dlr
Silver 12 dlr
Silver 12 dlr

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

POKALER, SUPKOPPAR, UNDERLÄGG, SKÅL, 12 dlr, 1900-tal, silver, höjder ca 4,5-13, diam 4-10 cm, total vikt ca 540 g

Zustandsbeschreibung

Repor, merparten med gravyr

542207

2018-05-12