Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
POKALER, SUPKOPPAR, UNDERLÄGG, SKÅL, 12 dlr, 1900-tal, silver, höjder ca 4,5-13, diam 4-10 cm, total vikt ca 540 g
Zustandsbeschreibung
Repor, merparten med gravyr
542207
2018-05-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner