Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, gustaviank stil, 1900-talets mitt, 3 lådor, fanerad med bl.a. valnöt och mahogny, beslag i mässing, skiva i sten, höjd ca 73, 65x37, nyckel finns
Slitage
542211
2018-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här