Kräftskål Rörstrand
2018-05-10
542213
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RÖRSTRAND, kräftskål, 1900-talets början, flintgods, bemålad, diameter 21 cm
Hårspricka, slitage