Josef Albers Litografi

Josef Albers Litografi
Josef Albers Litografi
Josef Albers Litografi
Josef Albers Litografi
Josef Albers Litografi
Josef Albers Litografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF ALBERS (1888-1976): "WEG VIII" (White Embossings on Grey), numrerad 84/125, monogramsignerad, daterad ´71, litografi, 58,5 x 39,5 cm

542224

2018-05-20