Stringhylla med skåp
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP OCH HYLLOR, String-modell, daterad 1962, bestående av golvhylla, 13 hyllplan och 4 delar metallstomme och telefonhylla lackerat i grått, fanerad med teak, skåpdelen märkt "12 okt 1962", skåpdelens höjd 57, längd 78, djup 45 cm, hyllplanens längd 78 cm, metallstommens höjd 210 cm, telefonhyllans längd 77 cm
Medföljer: stomme till väggstringhylla samt hyllplan dito
Skåpdelen med skador och märken, smärre fanérskador och slitage
542256
2018-05-13