Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TUMLARE, LUKTDOSA, SALTSKEDAR, 5 dlr., silver, 17/1800-tal, vikt ca 85 g
Smärre stötskador, en saltsked med skada
542263
2018-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här