Leida Rives Elfvén

Leida Rives Elfvén
Leida Rives Elfvén

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEIDA RIVES ELFVÉN (Estland/Sverige, 1915-1989): Konkret komposition, signerad L´ Rives, numrerad 136/300, färgserigrafi / silkscreen, bildmått 35x43 cm

542270

2018-05-10