Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, 2 st, gjutjärn, 1900-tal, empirestil, bemålade i svart, snarlika, varav en märkt Husqvarna No 1, höjd 29-30, diameter 23 cm
Bruksslitage, Husqvarna med avslag
542284
2018-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här