Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, fåtölj, "Bågen", Nässjö Stolfabrik, 1950-tal, grönmålat trä, sitthöjd ca 30, total höjd 92 cm
Bruksslitage, patina
542293
2018-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här