Bågen design Sven Engström & Gunnar Myrstrand

Klubbat för:

7 800 SEK

4 000 SEK

SVEN ENGSTRÖM & GUNNAR MYRSTRAND, fåtölj, "Bågen", Nässjö Stolfabrik, 1950-tal, grönmålat trä, sitthöjd ca 30, total höjd 92 cm

Bruksslitage, patina

542293

2018-05-12