Oljemålning Motiv från Öresund

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv från Öresund med Kronborg, oljemålning på duk, osignerad, ca 60x90 cm

krackeleringar

542311

2018-05-10