Oljemålning C F Swensson

Oljemålning C F Swensson
Oljemålning C F Swensson
Oljemålning C F Swensson
Oljemålning C F Swensson
Oljemålning C F Swensson
Oljemålning C F Swensson
Oljemålning C F Swensson
Oljemålning C F Swensson
Oljemålning C F Swensson
Oljemålning C F Swensson

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

12 000 SEK

CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Tremastad bark i stormigt hav, signerad C.F. Swensson, daterad 1896 olja på duk, ca 80x129 cm

Krackeleringar, retusherad, lagningar

542316

2018-05-12