Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
12 000 SEK
CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Tremastad bark i stormigt hav, signerad C.F. Swensson, daterad 1896 olja på duk, ca 80x129 cm
Krackeleringar, retusherad, lagningar
542316
2018-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här