Robert Högfeldt

Robert Högfeldt
Robert Högfeldt
Robert Högfeldt
Robert Högfeldt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Kortspelande katter, signerad och daterad Högfeldt 1952, blandteknik, ca 19,5x25 cm

med dedikation

542340

2018-05-10