Hunting table mahogny

Hunting table mahogny
Hunting table mahogny
Hunting table mahogny
Hunting table mahogny
Hunting table mahogny
Hunting table mahogny
Hunting table mahogny
Hunting table mahogny

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, mahogny, England, 1900-talets andra hälft, så kallat "Hunting table", oval form, höjd ca 54, 151x44 cm, utfällt ca 91 cm

Repor, slitage

542345

2018-05-11