Hökenberg gouache

Hökenberg gouache
Hökenberg gouache
Hökenberg gouache
Hökenberg gouache

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

A HÖKENBERG (1900-tal): "Stora Mejtensgränd, Stockholm", signerad A Hökenberg, gouache, ca 39x53 cm

542365

2018-05-10