Konsolbord nyrokoko 1800-tal

Konsolbord nyrokoko 1800-tal
Konsolbord nyrokoko 1800-tal
Konsolbord nyrokoko 1800-tal
Konsolbord nyrokoko 1800-tal
Konsolbord nyrokoko 1800-tal
Konsolbord nyrokoko 1800-tal
Konsolbord nyrokoko 1800-tal
Konsolbord nyrokoko 1800-tal
Konsolbord nyrokoko 1800-tal
Konsolbord nyrokoko 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOLBORD med stenskiva, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bemålad i guld mot svart botten, höjd 77,69x41 cm

Senare stenskiva

542368

2018-05-10