Cartier armbandsur VLC
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARTIER, damarmbandsur, förgylld sterlingsilver, "Must de Cartier", VLC, ca 1990, quartz, safirglas, boettnr. 18 022956, läderband samt spänne i gulddoublé (ej original), diameter 24 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, krackelerad urtavla, bruksslitage
542375
2018-05-10