Cartier armbandsur VLC

Cartier armbandsur VLC
Cartier armbandsur VLC
Cartier armbandsur VLC
Cartier armbandsur VLC
Cartier armbandsur VLC
Cartier armbandsur VLC
Cartier armbandsur VLC
Cartier armbandsur VLC
Cartier armbandsur VLC
Cartier armbandsur VLC

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CARTIER, damarmbandsur, förgylld sterlingsilver, "Must de Cartier", VLC, ca 1990, quartz, safirglas, boettnr. 18 022956, läderband samt spänne i gulddoublé (ej original), diameter 24 mm

Kuntoraportti

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, krackelerad urtavla, bruksslitage

542375

Päivämäärä:

2018-05-10