Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PARKERINGSAUTOMAT, 1900-tal, Duncan meter, AB Maskinteknik Solna, metall, höjd med stativ 43 cm, nyckel medföljer
Ytslitage, nyckel medföljer
542386
2018-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här