Vasily Maximovich Maximov

Vasily Maximovich Maximov
Vasily Maximovich Maximov
Vasily Maximovich Maximov
Vasily Maximovich Maximov
Vasily Maximovich Maximov
Vasily Maximovich Maximov
Vasily Maximovich Maximov
Vasily Maximovich Maximov

Klubbat för:

6 400 EUR

8 000 EUR

VASILY MAXIMOVICH MAXIMOV (1844-1911): "Vem där?"
Signerad och daterad 1879. Olja på duk 50x40 cm.

542407

2018-05-21