Bordskandelaber

Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber
Bordskandelaber

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSKANDELABER, 1800-talets slut, folierat järn, höjd ca 53 cm

Åldersrelaterat slitage, senare skruvar till ljusarmarna

542419

2018-05-11