Bernt Jonasson

Bernt Jonasson
Bernt Jonasson
Bernt Jonasson
Bernt Jonasson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERNT JONASSON (1936-2014): Naken man i glasbur, olja på pannå, signerad samt daterad -70, ca 72x60 cm

542437

2018-05-12