Ardy Strüver oljemålning

Ardy Strüver oljemålning
Ardy Strüver oljemålning
Ardy Strüver oljemålning
Ardy Strüver oljemålning
Ardy Strüver oljemålning
Ardy Strüver oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARDY STRÜVER (född 1939): "Ropmance", signerad och daterad Ardy 65, ripsa, olja på duk, ca 50x61 cm

542438

2018-05-11