Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HÖRNSKÅP med vitrinöverdel, sengustaviansk, 1800-talets början, vitmålad, räfflad dekor, höjd ca 212, 57x95, nyckel finns
Färgbortfall, slitage, renoverad, kompletterad
542444
2018-05-11
Gör en kostnadsfri värdering här