Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

HÖRNSKÅP med vitrinöverdel, sengustaviansk, 1800-talets början, vitmålad, räfflad dekor, höjd ca 212, 57x95, nyckel finns

Färgbortfall, slitage, renoverad, kompletterad

542444

2018-05-11