Severin Nilson Två oljemålningar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SEVERIN NILSON (1846-1918): Landskap, signerade Severin Nilsson, olja på pannå, ca 14x21 cm

542445

2018-05-20