Soffbord på hjul 1960-tal

Soffbord på hjul 1960-tal
Soffbord på hjul 1960-tal
Soffbord på hjul 1960-tal
Soffbord på hjul 1960-tal
Soffbord på hjul 1960-tal
Soffbord på hjul 1960-tal
Soffbord på hjul 1960-tal
Soffbord på hjul 1960-tal
Soffbord på hjul 1960-tal
Soffbord på hjul 1960-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1960-tal, valnöt med mässingsdetaljer, på hjul, höjd 50, längd 140, bredd 80 cm

Repor, bruksslitage

542446

2018-05-10