Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PASCAL MOURGUE, golvlampor ett par, Ligne Roset, fot i kromat stål, skärmar i ljust grå textil, signerade nedtill P Mourgue, höjd 198 cm
Obetydligt slitage, ej funktionstestade
542459
2018-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här