2 golvlampor av Pascal Mourgue

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PASCAL MOURGUE, golvlampor ett par, Ligne Roset, fot i kromat stål, skärmar i ljust grå textil, signerade nedtill P Mourgue, höjd 198 cm

Obetydligt slitage, ej funktionstestade

542459

2018-05-10