Poul Henningsen PH5

Poul Henningsen PH5
Poul Henningsen PH5
Poul Henningsen PH5
Poul Henningsen PH5
Poul Henningsen PH5
Poul Henningsen PH5

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUL HENNINGSEN, "PH5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, 1900-tal, skärmar lackerade i vitt och blått, höjd ca 28, diameter ca 50 cm

Skärmens kant med slitage/skador

542463

2018-05-10