Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POUL HENNINGSEN, "PH5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, 1900-tal, skärmar lackerade i vitt och blått, höjd ca 28, diameter ca 50 cm
Skärmens kant med slitage/skador
542463
2018-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här