Rolf Mellström oljemålning

Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning
Rolf Mellström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLF MELLSTRÖM (1896-1953), Landskåp med räv, signerad och daterad Rolf Mellström 1924, olja på duk, 54x81 cm

Tavlan är något löst i ramen, en mindre repor

542474

2018-05-10